כפתור סגירה

הסיפור שלנו

קבוצת אתוסיה, נעים להכיר.

אם אתם ארגון שנמצא בצומת דרכים או מקצוענים שמחפשים קריירה עם משמעות והתפתחות אישית – אנחנו כאן בשבילכם – ללוות אתכם באופן אישי, עד לבניית הפתרון הנכון ביותר עבורכם. אם אתם מנהלים או עובדים בחברה שנמצאת על סף גיוס משמעותי, תהליך אסטרטגי חשוב או צמיחה דרמטית, ואתם מחפשים שותף שירוץ אתכם לכל אורך הדרך, כזה שמכיר את התעשייה לעומק, נמצא בקשר אישי עם המועמדים ויכול להתאים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר לשלב בו נמצאת החברה, קבוצת אתוסיה היא הכתובת שלכם ובשבילכם.

 

כדי להבטיח יצירת קשרי תעסוקה ארוכי טווח והשמה איכותית, פיתחנו תהליך מיון שמשלב בין מקצועיות, הון אנושי מצוין ויכולות טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות שמסייעות בתהליך הגיוס. לרשותנו כלי מחקר ואבחונים שעוזרים לנו לבצע את החיבור הנכון ביותר לביצוע ההשמה המוצלחת או ייעוץ שיספק ערך לחברה, מתוך שאיפה למקצועיות ותחושת שותפות ואחריות שיש לנו אל הלקוחות שלנו, אליכם.

מה אנחנו מציעים

איתור, גיוס והשמה בארץ ובחו”ל

איוש בכירים

מיקור חוץ למומחים טכנולוגיים

שירותי גיוס מנוהלים

ניהול תהליכי פרידה מעובדים

אימון וליווי מנהלים

סדנאות פיתוח ארגוני והדרכה

מחקרים וניתוח מגמות שוק

הנהלת אתוסיה

מיכל מימון

מיכל מימון

מנהלת כספים וחשבת שכר

מיכל מימון

מיכל מימון

מנהלת כספים וחשבת שכר

מיכל הצטרפה לאתוסיה בשנת 2012 ובעלת וותק של 25 שנה בניהול כספים וחשבות. מיכל הובילה תהליך רה-ארגוני אשר הוביל את אתוסיה להיותו ארגון יעיל ורווחי במגמת עלייה מתמדת.

מיכל בעלת תואר BA במדעי החברה מטעם האוניברסיטה הפתוחה ודיפלומת חשבת שכר מטעם לשכת רואי חשבון.

מיכל דימנט סולומון

מיכל דימנט סולומון

סמנכ"לית, מנהלת סניף מת"ם חיפה

מיכל דימנט סולומון

מיכל דימנט סולומון

סמנכ"לית, מנהלת סניף מת"ם חיפה

מיכל בעלת ניסיון תעסוקתי של מעל 15 שנה באבחון, מיון, ניהול תהליכי גיוס גלובליים וניהול משאבי אנוש בחברות גלובליות. מיכל החלה את דרכה בעולם האבחון במכון אדם ולאחר מכן עבדה למעלה מעשור בחברת Applied Materials  כמנהלת גיוס ולאחר מכן כמנהלת משאבי אנוש חטיבתית.

למיכל תואר BA במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון ותואר MBA עם התמחות בהתנהגות ארגונית מבית הספר למנהל עסקים רקאנטי באוניברסיטת תל אביב.

טל טרוסמן

טל טרוסמן

סמנכ״לית שירותי גיוס

טל טרוסמן

טל טרוסמן

סמנכ״לית שירותי גיוס

טל בעלת ניסיון של עשור בגיוס טכנולוגי, יצירת שיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות עם חברות מובילות בהייטק. עובדת באתוסיה כחמש שנים, ומנהלת את פעילות הגיוס בחטיבות השונות בחברה. קודם לכן צברה ניסיון רב בניהול גיוס מחברות שירותים וחברות הייטק, וכן עסקה בגיוס טכנולוגי ליחידות מובחרות בצבא. מאמינה בלקדם ולהעשיר עובדים כך שיהפכו למומחי גיוס בתחומם. לטל תואר ראשון BA במדעי החברה עם התמחות במשאבי אנוש, ותואר שני MA בניהול ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת בר אילן.

ענבר הסטן-פרדו

ענבר הסטן-פרדו

מנכ"לית יחידת השירותים המנוהלים

ענבר הסטן-פרדו

ענבר הסטן-פרדו

מנכ"לית יחידת השירותים המנוהלים

ענבר הסטן פרדו היא מנהלת משאבי האנוש באתוסיה, מתוקף תפקידה ענבר אחראית על הפיתוח הארגוני, מבנה החברה וחלוקת התפקידים, בניית תהליכי עבודה וליווי מנהלים. בנוסף, אחראית ענבר על חטיבת ה-Privat HR המספקת שירותים מנוהלים לחברות הייטק וסטרטאפים.

ענבר הצטרפה לאתוסיה בשנת 2013, סמנכ”לית משאבי אנוש. היא מביאה איתה ניסיון רב בניהול משאבי אנוש וניהול גיוס בחב’ הייטק ובסטרטאפים.

החל משנת 2017 ענבר ממנכ”לת את יחידת השירותים המנוהלים של אתוסיה, המטפלת בהעסקת עובדים בעולומות טכנולוגיים ובעולמות HR. בנוסף, היא אחראית על הפיתוח הארגוני, מבנה החברה וחלוקת התפקידים, בניית תהליכי עבודה וליווי מנהלים.

לענבר תואר BA  במדעי ההתנהגות ותואר MA בייעוץ ופיתוח ארגוני שניהם מהמכללה למנהל.

אייל סולומון

אייל סולומון

מנכ"ל

אייל סולומון מנכ”ל אתוסיה, עומד בראש החברה מאז הקמתה בשנת 2001. מזה עשר שנים, אתוסיה מתמחה באיתור וגיוס מנהלים בכירים לחברות טכנולוגיות וביוטכנולוגיות.

אייל סולומון עומד בראש חברת אתוסיה מאז הקמתה בשנת 2001. כבר קרוב לשני עשורים, מתמחה באיתור וגיוס מנהלים בכירים לחברות טכנולוגיות וביוטכנולוגיות. מחובר היטב לשחקנים המרכזיים בתעשיית הייטק הישראלית; לאנשי המפתח בקרנות ההון, כמו גם למנהלים הבכירים בתעשייה. כיום עוסק בייעוץ לתחום של ניהול ותכנון קריירה.

לפני שיזם את אתוסיה ניהל את תחום ה-storage בחברת HP, כשבאחריותו ישראל, יוון וטורקיה. לאייל למעלה מעשור של ניסיון בשיווק ומכירות, בפיתוח עסקים בינלאומיים, ביצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים ובהקמת ערוצי הפצה. לאייל תואר ראשון בניהול וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה.

נחמד להכיר, אבל איך מתקדמים?
מתחילים לרוץ יחד.

ההחלטות שאתם מקבלים משפיעות על מהלך הקריירה שלכם לאורך שנים. אנחנו בקבוצת אתוסיה מאמינים במערכות יחסים. את המועמדים שלנו אנחנו מלווים למרחקים ארוכים. אנחנו רואים את הכאן ועכשיו, אך תמיד שואפים לראות גם את התמונה המלאה. נבנה, יחד איתכם, את מסלול התעסוקה האופטימלי עבורכם, כך שתבחרו את התפקידים והחברות הנכונות לכל שלב.

אנחנו זמינים עבורכם תמיד, גם אם בדיוק עזבתם מקום עבודה ואתם עדיין מחשבים את המסלול מחדש, או אם אתם כבר עמוק בתוך התהליך. הניסיון והקשרים הרבים שצברנו, בשילוב עם הכישרון שלכם, יאפשרו לנו לאתר עבורכם את הארגון שיאפשר לכם לצמוח, לגדול ולהתפתח. לא מקום עבודה שיסייע לכם לממש רק את היכולות המקצועיות, אלא כזה שיאפשר לכם להרגיש טוב עם מה שאתם עושים.

איך מבצעים את התהליכים הנכונים לחברה?
חיים את השטח.

ארגונים, גדולים או קטנים, עוברים תהליכים אסטרטגיים שונים אשר מחייבים חשיבה לטווח ארוך, וחלק נכבד מההצלחה של חברה נבנה על בסיס ההון האנושי שלה. אנחנו פה בשביל לעזור לכם, יזמים, בעלי חברות ומנהלים, לקבל את ההחלטות הטובות שיבנו את הארגון.

ידע זה כוח, בייחוד ידע שצומח מתוך השוק עצמו, והתפקיד שלנו לא מסתיים באיתור המועמד המתאים. יחידת המחקר של אתוסיה עוסקת באיסוף מידע ונתונים, ומאפשרת לנו לספק ללקוחותינו את הפתרונות המדויקים ביותר בהתאם לשינויים בשטח. אנחנו נלווה אתכם בשלבי הפעילות השונים של החברה, נאתר יחד אתכם את המקומות שצריכים חיזוק (ולפעמים את הדברים שצריך לשחרר). אנחנו נתאים לכם פתרונות מותאמים אישית ונבנה תוכניות סדורות בנושאי כוח אדם וגיוס.

קבוצת אתוסיה מספקת שירותי Outsourcing מותאמים לצרכי הלקוח, תהליכי איתור ומיון מועמדים למשרות בכירות וכן מלווה מהלכים ומסייעת לפתרון משברים תוך ליווי המנהלים, החברה והעובדים. בנוסף, יחידת ההדרכה שלנו מספקת מגוון הדרכות וסדנאות בנושאי ניהול, השמה וגיוס עובדים, משאבי אנוש והתמודדות עם משברים.

אנו עושים הכל כדי להעניק לכם את הכלים שיסייעו לכם להיות מנהלים מצוינים, המחוברים לשטח ויודעים לצפות קדימה.

למה אנחנו?

  • בשביל החלטות טובות בתחום התעסוקה, כדאי לצעוד יד ביד עם מישהו שאכפת לו ממך.
  • מישהו שייצא יחד איתך למסע, עד שימצא את הדבר הנכון עבורך.
  • מישהו שייעזר בכלים מתקדמים וייחודיים, ויספק לך את השירות האישי, המקצועי והחדשני ביותר.
  • כזה שמכיר לעומק את עולמות התוכן השונים, מבפנים ומבחוץ.
  • מישהו שיודע מיהם השחקנים בכל תחום, עוקב וקורא את המגמות ברמה עולמית, משכורות, תפקידים חדשים.
  • כזה שלא מפחד להאיר, להדריך ולייעץ.