כפתור סגירה

היועצים שלנו

ביאטריס קונצזוב

ביאטריס קוזנצוב

Talent Success

 

סטודנטית שנה ג' במסלול למנהיגות ומשאבי אנוש. אני אוהבת לעבוד בסביבה דינמית של אנשים ומרגישה סיפוק רב בתפקיד אשר משנה חיים עבור רבים. אני מאמינה שלגיוס יש חלק משמעותי בהצלחת הארגון וכחלק מתפקידי יוצא לי לפגוש באנשים מרתקים, לשמוע על תפקידים שונים ולהבין מה מניע אותם.

ברק קדמי

ברק קדמי

Sales Director

 

כבר למעלה מעשור בתחום של ניהול צוותי מכירות ומכירות ללקוחות פרטיים ועסקיים .מהתפקיד הראשון שלי הרגשתי שהמקום הטבעי שלי הוא בתהליכי מכירות ויצירת קשרים אל מול לקוחות .  אני נהנה לעבוד מול לקוחות החברה ולספק להם שירות ופתרונות בהתאם לצרכים שלהם . אחד הדברים שאני הכי אוהב בתפקיד הוא לתת ערך ללקוחות ולייצר עבורם ועבור המועמדים חוויה שהיא יוצאת דופן בפרטים הקטנים ביותר

גליב סמבורסקי

גליה סמבורסקי

Talent Acquisition

 

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וכלכלה מאוניברסיטת בר-אילן. כיועצת גיוס באתוסיה התנסיתי בגיוס למגוון תחומים טכנולוגיים כגון תוכנה, IT, QA, DATA, וכיום אני יועצת גיוס ביחידת PHR ומתמחה באיתור מועמדים מדוייקים למשרות מאתגרות. יש לי חושים מחודדים לאנשים, אני קולטת אותם מהר ולכן מאז ומעולם נמשכתי לעולם הגיוס והאבחון. אני אוהבת את יצירת הקשר האישי עם המועמדים, ייעוץ וליווי צמוד שלהם בתהליך חיפוש העבודה, והכי אני אוהבת לחוות איתם את רגעי השמחה שבמציאת מקום העבודה החדש שלהם. זה הסיפוק הגדול ביותר עבורי.

דנית

דנית ברזיק

Talent Acquisition

 

אני יועצת בצוות TCF, מתמחה בגיוס לתחומי ה-Data, Product, IT. גדלתי בישוב קדימה ואני בוגרת תואר ראשון ושני בספרות אנגלית. בחרתי בתחום משאבי האנוש כיוון שהוא מאפשר לי לקחת חלק משמעותי בתהליך קבלת ההחלטות של המועמד. כמגייסת אני זוכה לפגוש את המועמד בשלב הראשון של חיפוש העבודה שכולל שלל חששות, התלבטויות וחוסר ודאות. כחלק מתפקידי אני לא רק מסייעת בתהליך חיפוש העבודה באופן אופרטיבי, אלא משמשת כיועצת שמסייעת למועמד לנווט את הקריירה שלו למקום הנכון.

יניב דובלרו

יניב דובלרו

Talent Acquisition Team Leader

 

אני מנהל תחום תוכנה ובדיקות באתוסיה. התחלתי כיועץ גיוס ולאחר שנתיים קודמתי להיות ר"צ. בתחילת הדרך שלי באתוסיה גייסתי למגוון רחב של תפקידים אך ככל שעבר הזמן הבנתי שעולם התוכנה בוער בי וה-Passion שלי נמצא שם. עולם הפיתוח ובדיקות – R&D הוא עולם מרתק שמצריך ממני להיות Up To Date כל הזמן ולהיות בלמידה על בסיס שוטף. העולם הטכנ' בכלל ופיתוח בפרט הוא עולם דינאמי, מהיר וקיצבי שגורם לי להתרגש כל יום מחדש. אני גר בקרית ים, בהשכלתי בוגר תואר שני במנהל עסקים מאונ' חיפה ותואר ראשון בשירותי אנוש ממכללת עמק יזרעאל. הסיבה שבחרתי לעסוק בתחום זה היא שבעידן של ימינו, המבדיל העיקרי בין חברות הוא ההון האנושי שלה. העובדים של החברה זה התשתית להצלחת הארגון ולא המוצר , טוב ככל שיהיה.

שיר פישר

שיר פישר

Talent Acquisition

 

אני יועצת גיוס בצוות תוכנה, יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה עם התמחות במשאבי אנוש מהאקדמית תל אביב יפו. כל החיים ידעתי שאני אעבוד בתפקיד שהאנשים הם המרכז שלו, עולם הגיוס מאפשר לי עבודה צמודה מול מועמדים, מול חברות ואת היכולת להיות שם עבור מועמד ברגע כל כך משמעותי עבורו

רוז בן גיגי

רוז בן גיגי

Talent Acquisition

 

אני יועצת גיוס בצוות תוכנה, בעלת תואר ראשון בשירותי אנוש ממכללת עמק יזרעאל וכיום סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן. מאז ומתמיד ידעתי שעבודה עם אנשים שזה מה שאני רוצה לעשות וזה התחדד אצלי כשהתנסיתי בזה במסגרת שירותי הצבאי. אחרי השירות החלטתי ללכת על זה וללמוד את התחום ואני מאוד נהנית, בעיקר מהקשרים שנרקמים עם האנשים ועם הלקוחות, היכולת להשפיע ולעזור לאנשים בחיפוש עבודה שזה דבר מאוד משמעותי עבורם.

נופר נעים

נופר נאור

Talent Acquisition

 

אני מגייסת בצוות תוכנה בחברת אתוסיה השמה להייטק, בוגרת תואר במדעי החברה מטעם אוניברסיטת בר-אילן.
בחרתי בתחום הגיוס בגלל הרצון שלי לעזור ולהשפיע על חיים של אנשים, בעיקר בתקופות מורכבות.
מאוד אוהבת את האנשים שאני עובדת איתם ולסייע לאנשים מתחומים שונים למצוא עבודה :)

שירי אלפר סויפר

שירי אלפר סויפר

Talent Acquisition

 

יועצת גיוס ומנהלת לקוחות, בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בלימודי עבודה, מאוניבריסטת ת"א. בעלת 10 שנות ניסיון בעולמות משאבי אנוש וגיוס במגוון תעשיות וארגונים. אוהבת את המפגש המרתק עם אנשים שונים, היכולות להשפיע על תהליכים, ומרגישה סיפוק יום יומי מהעשייה והאתגרים שבגיוס. אני אוהבת את האתגר, את המפגש עם אנשים שונים ומעניינים, והידיעה שליוויתי והשפעתי על מישהו בנקודה משמעותית בחייו. 

גל טפר

גל טפר

Business Development

 

הגעתי לעולם הגיוס היתה הפתעה מאוד מעימה בחיים שלי, לאחר 12 שנה כזכיינית ברשת "ארומה". בהכשרתי למדתי תואר ראשון בתקשורת במכללת ספיר ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון. גיליתי עולם שלם ומרתק כשהעבודה עם אנשים קסומה, מעניינת ומספקת בפני עצמה.

כל יום לומדת משהו חדש, פוגשת ומדברת עם אנשים מגוונים ומרתקים בתחום הגיוס ועל ידי כך מתפתחת וצומחת מקצועית בכלל ואישית בפרט

איילת ווסרלוף

איילת וסרלאוף

Customer Success

 

התחלתי את דרכי באתוסיה כיועצת גיוס בצוות חומרה ואלגוריתמים וכיום אני מנהלת לקוחות. בהשכלתי אני בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש במרכז האקדמי רופין, וכיום סטודנטית לתואר שני בייעוץ ארגוני באקדמית תל אביב-יפו. בחרתי בעולם הגיוס ומש"א כי הוא בשבילי השילוב המושלם בין אנשים וארגונים. עולם שמאפשר לי לתרום, להשפיע ולעצב חוויה טובה יותר עבור מועסקים ומעסיקים. אני אוהבת את הקשרים האישיים שנוצרים עם הלקוחות, את האתגר והסיפוק במציאת מקום עבודה חדש למועמדים ואת השמחה וההערכה של לקוחות שהצלחנו יחד לאייש עבורם משרה בחברה.

לירב בן נתן

לירב בן נתן

Customer Successמא

בחרתי בעולם הגיוס ומשאבי אנוש מתוך מקום לסייע לאנשים למצוא את הייעוד והמימוש שלהם. אני מאוד אוהבת את העבודה עם הלקוחות ושמירה על קשר הדוק איתם באמצעות פגישות ושיחות באופן קבוע.

רוני מנועים

רוני מנועים

Talent Success

 

סטודנטית שנה ג' במסלול למשאבי אנוש ומנהיגות באוניברסיטת תל אביב.
מאז ומתמיד ידעתי שאני אעבוד עם אנשים ולכן תחום משאבי האנוש משך אותי. בחרתי לעסוק בתחום כדי לעבוד עם אנשים ולהשפיע על מסלול הקריירה שלהם ולסייע להם להתפתח מקצועית.

מור אבישי

מור אבישי

Customer Success

 

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בייעוץ ארגוני מטעם המכללה האקדמית תל -אביב יפו ולימודי תעודה בהדרכת קבוצות, פיתוח מצוינות אישית ומנהיגות מטעם אוניברסיטת בר-אילן. תמיד ידעתי שאני אעבוד עם אנשים, רק לא ידעתי באיזו קונסטלציה.ברגע שהגעתי לאתוסיה וחוויתי את ההתרגשות בהתאמת מועמד לחברה, הבנתי שהגעתי למקום הנכון. מתרגשת בכל פעם מחדש מהעבודה עם הלקוחות שלי ומציאת מועמדים מתאימים עבורם.

נועה פלדמן

נעה פלדמן

Customer Success

 

מנהלת לקוחות בתחום המיקור חוץ, זהו תפקיד שני שלי בעולם המיקור חוץ, לפניכן התמחיתי בעולם הData ועכשיו בכל התחומים הקשורים לגיוס והעסקה של עובדים טכנולוגיים- תוכנה, חומרה, ביוטק וכד'. מנהלת אופרציות של HR אל מול העובדים שלנו הממוקמים בחברות השונות.
התחום הזה מרתק אותי ואינסופי בלמידה וידע חדש שנרכש כל יום, אם זה בהחתמת חוזים של עובדים חדשים ודאגה לכל צרכיהם, אם זה בתהליך חתימת חוזה מול החברות על מנת להתחיל עבודה משותפת.  הסיפוק במציאת משרה מתאימה עבור מועמד ספציפי, שדרוג האתגר המקצועי שלו ושיפור משמעותי בתנאי העסקה שלו, הדאגה לעובדים לאורך כל הדרך והיחס האישי שנוצר ביני לבינם הוא זה מניע אותי כל יום מחדש לאהוב את מה שאני עושה.

טל אליעד

טל אליעד

Talent Acquisition

 

בחרתי בעולם הגיוס מהרצון לעזור לאנשים למצוא את הבית החם הבא שלהם

יסכה יהודה

יסכה יהודה

Talent Success

 

סטודנטית שנה ג' לתואר ראשון בלימודי עבודה וסוציולוגיה. מאז ומתמיד ידעתי שאעבוד עם אנשים ושאפתי להגיע לעמדה שאוכל להשפיע ולסייע להם.  את האתגר בלמצוא למועמד את המשרה המתאימה ביותר עבורו וכמובן את האנשים בחברה.

ליאנה

ליאנה לייבוביץ

Talent Acquisition

 

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני מטעם המכללה למנהל. התחלתי כיועצת בתחום ה- QA, IT ו- DATA וכיום אני יועצת בתחום ה-TCF בדגש על תחום ה- DevOps. בחרתי בעולם הגיוס ומש"א בגלל החיבור לאנשים, התמיכה והליווי לאורך כל שלבי התהליך. את ההיכרות עם אנשים מעניינים. בעבודה כמגייסת יש לי הזדמנות לשוחח עם מועמדים לעומק ולהבין מה מניע אותם ולסייע להם במציאת הזדמנויות טובות יותר עבורם.

שיר שכנר

שיר שכנר

Talent Acquisition

 

אני מנהלת את תחום ה- HW-Low level באתוסיה. התחלתי כיועצת בצוות Software, גייסתי מתכנתים בכל הדרגים ומשם עברתי לנהל את תחום החומרה. תחום פיתוח מרתק ותחום גיוס מאתגר. משלבת את התפקיד עם ניהול תיקי לקוחות, דבר שאני עושה באהבה גדולה. הגעתי לאתוסיה עם ניסיון של שנתיים כרכזת גיוס בפירמת רו"ח, לאחר שעבדתי מספר שנים בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי. אני בוגרת תואר ראשון בתקשורת מטעם מכללת עמק יזרעאל.נמשכתי לעולם הגיוס מתוך אהבה גדולה לחיבור בין אנשים, ויכולת ההשפעה שיש לתפקיד הזה על חייהם של המועמדים.

פנינה הלברשטדט

פנינה הלברשטט

Talent Acquisition

 

 

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותעודה בניהול משאבי אנוש.מספר שנות ניסיון בייעוץ תעסוקתי, גיוס ומשאבי אנוש בתעשייה.בחרתי בעולם הגיוס ומשאבי אנוש כי אני אוהבת לעזור לאנשים לפתח את עצמם, ולהגשים את הפוטנציאל שלהם. אני הכי אוהבת למצוא למועמד/ת משרה חדשה שהוא/היא ממש מתלהב/ת ממנה
ולמצוא את המעומד/ת האידיאלי ללקוח/ה שהוא/היא ממש מתלהב/ת ממנו/ממנה

דנה אושורוב

דנה אושרוב

Talent Success

 

סטודנטית בשנה השלישית באוניברסיטת תל אביב בחוג ללימודי העבודה ובחוג לתקשורת. בחרתי להכנס לעולם הזה כקו ישיר מהלימודים שלי, מתוך אהבתי לעבודה עם אנשים, היכולת להשפיע ולפתוח הזמדנויות עבור אנשים שרוצים לממש את עצמם בעולם העבודה. אוהבת שלומדת כל יום עוד משהו חדש, על עולם העבודה והגיוס, על מועמדים וגם על עצמי

מורן שור

מורן שור

Talent Acquisition Team Leader

 

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת רייכמן, ותואר שני במשפטים מבר אילן. צמחתי באתוסיה מתפקיד סטודנטיאלי, דרך ייעוץ למועמדים, ניהול לקוחות ובשנים האחרונות קליטה, הכשרה, חניכה ולווי של צוותי גיוס. במקביל עשייה מתמדת בגיוס מועמדים לפוזציות מדוייקות בעבורם. לגעת באנשים, לייעץ, לתת את הכלים והמסלול כאשר המועמד צועד בדרך המדוייקת בעבורו.

ירדן בן נון

ירדן בן נון

Talent Success

 

סטודנטית באוניברסיטת תל אביב ל-MBA ובשנה השלישית לתואר הראשון בפסיכולוגיה וניהול. אני יועצת גיוס בצוות תוכנה, אוהבת לעבוד עם אנשים ואת ההרגשה של לעזור לאחר. אוהבת להכיר אנשים חדשים, להבין בדיוק מה הם מחפשים ולמצוא להם את המשרה המתאימה ביותר

שלי מוצפי

שלי מוצפי

Talent Acquisition

 

אני יועצת גיוס בצוות תוכנה בעלת תואר במשאבי אנוש ובעלת קורסים בתחום היזמות מטעם אוניברסיטת בן גוריון.תמיד היה לי חיבור מהיר וקל עם אנשים וידעתי שזה התחום שאני רוצה להתעסק בו.אני אוהבת להיות חלק בתהליך המחבר בין אנשים מוכשרים לחלומות שלהם וזה בעיני הדבר הכי מעניין ומשמעותי בעולם הגיוס 

מאיה סיני

מאיה סיני

Talent Success

 

סטודנטית שנה ג׳ בתואר הכפול בפסיכולוגיה ומנהל עסקים. התחלתי בעולמות ההדרכה והבנתי שהעבודה עם אנשים, הבנת הצרכים שלהם, ומתן מענה אישי ומדוייק לכל אחד ממלא אותי ואני נהנת ממנו בעיקר כשמדובר במציאת מקום עבודה.לשמוע את הסיפור של אנשים ולסייע בהתאם

עדן נחום

עדן נחום

Talent Acquisition

 

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפיתוח והתנהגות בארגונים, שניהם מאוניברסיטת רייכמן. במהלך לימודי התואר השני התחלתי לעבוד באתוסיה כסטודנטית והיום אני יועצת גיוס בתחום הביו-טק. אוהבת לאתר מועמדים למשרות מאתגרות שדורשות כישורים ייחודיים

טל אליעד

טל זכאי

Talent Success

 

סטודנטית שנה ג' לתואר ראשון במסלול למשאבי אנוש מאוניברסיטת תל אביב. נכנסתי לעולם משאבי האנוש בשירות הצבאי והגעתי לעולם הגיוס מתוך רצון לעזור ולהשפיע.

איור של בחורה מחבקת רובוט

נירית לוי

Customer Success Team Leader

 

אני מנהלת את תחום הלקוחות באתוסיה, התחלתי ב2017 כמנהלת לקוחות בסניף השפלה, לפני כן עסקתי בגיוס והשמה בעולמות הביוטק.
אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מהאונ' הפתוחה. בחרתי בעולם הגיוס היות ויש בו הרבה משמעות, סיפוק ואתגר ביצירת קשרים וחיבור בין לקוחות ומועמדים, תחום שמשנה ומשדרג חיים של אנשים. אני מאוד אוהבת את היכולת לסייע ולהשפיע בקבלת החלטות בצמתים המשמעותים בקריירות של אנשים ואוהבת את ההזדמנויות להפגש וליצור קשרים עם לקוחות ואנשים מרתקים שמביאים ערך מוסף לאנושות.

איור של בחורה מחבקת רובוט

הילה סולומון

Talent Acquisition

 

אני מנהלת תחום HR/ תפעול ופיננסים באתוסיה. התחלתי באתוסיה ממש מהיום שהוקמה. לאחר שנתיים, יצאתי לדרך שכללה לימודי הנדסת תעשייה וניהול ועבודה בעולם ההייטק, חזרתי לאתוסיה ב2016. אני מאוד מתחברת לאקשן שמאפיין את עולם הגיוס, אוהבת את המגע עם האנשים והכי אוהבת לפצח משרות, בעיקר מאתגרות:)

איור של בחורה מחבקת רובוט

סיגל לאור-קליינהאוז

Talent Acquisition Team Leader

 

אני מנהלת את תחום ה TCF באתוסיה. התחלתי כיועצת בצוות בכירים, גייסתי VP וCEO לחברות שונות, ובהמשך שילבתי את התפקיד עם ניהול תיקי לקוחות, דבר שאני עושה גם היום. הגעתי לאתוסיה לאחר כ 10 שנות ניסיון בגיוס לחברות ביוטכנולוגיה ומכשור רפואי. אני בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה ולימודים לתואר שני בסוציולוגיה ארגונית באוניברסיטת בר אילן. אני אוהבת את האתגר שבתפקיד, אוהבת ללמוד תחומים חדשים ולפגוש אנשים בצמתי החיים שלהם.

איור של בחורה מחבקת רובוט

סטפני שקולניק

Talent Success

 

סטודנטית בשנה ג' במסלול למשאבי אנוש באוניברסיטת תל אביב. לתחום הגיוס חשיבות רבה בהצלחתו של ארגון, ואני מרגישה סיפוק רב מהמעורבות בתהליך ההצלחה והצמיחה של חברות. נהנית להכיר אנשים חדשים ולשמוע את החוויות הייחודיות שלהם משוק העבודה.

איור של בחורה מחבקת רובוט

עמית פקלמן

Talent Success

 

סטודנטית שנה ג' לפסיכולוגיה ומנהל עסקים,תחום הגיוס הינו מאוד משמעותי בארגון והוא מעצב את פני הארגון. מאז ומתמיד אהבתי עבודה עם אנשים, בתחום הגיוס מאוד ממלא אותי לתת מענה לצרכים של מועמדים, לעזור להם להתפתח מבחינה מקצועית ולהצליח למצוא עבורם את המשרה המתאימה ביותר .

איור של בחורה מחבקת רובוט

יערה תלם

Talent Acquisition

 

בוגרת תואר ראשון באדריכלות באקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל בירושלים.
בעלת שנה ניסיון בתחום הגיוס הטכנולוגי. הרגשתי שאני חייבת לחזור לאהבה הגדולה שלי, עבודה עם אנשים, ולעבוד בתחום משמעותי וממלא. אני אוהבת לפצח את המשרות הקשות והבלתי אפשריות כמעט ולדעת שליצירתיות שלי יש ביטוי פרקטי ומשמעותי בחיים של אנשים – שכל מועמד שלי קם בחיוך בבוקר למשרה הכי מדוייקת בשבילו.

איור של בחורה מחבקת רובוט

שובל צהלון

Talent Success

 

הגעתי לעולם הגיוס מתוך תשוקה אמיתית לעזור ולקשר בין מועמדים למשרות בצורה המושלמת, למצוא להם את המשפחה הבאה שלהם. אני בעלת ניסיון בעולם הגיוס אך אתוסיה פתחו בפני את הדלת לעולם הגיוס הטכנולוגי, שאני מוצאת בו סיפוק, אתגר ועניין תמידי. אני הכי אוהבת את תחושת הסיפוק לאחר שהצלחנו לעשות התאמה מושלמת

איור של בחורה מחבקת רובוט

נועה לסין 

Talent Success

 

אני מגייסת בצוות תוכנה בחברת אתוסיה, סטודנטית שנה ד' בתואר כפול בפסיכולוגיה ומנהל עסקים באוניברסיטת רייכמן. מאז ומתמיד תחום משאבי האנוש עניין אותי, אני אוהבת לעבוד עם אנשים, להרגיש שאני תורמת לארגון ולראות הצלחות. אין סיפוק גדול מלגייס מועמד בעצמי ובסופו של דבר למצוא לו עבודה שיהיה מרוצה ממנה ולדעת שלי היה חלק מאוד גדול בכך

איור של בחורה מחבקת רובוט

יואב טננבאום

SDR

 

HR-tech עושה זעזוע בתחום ההיי-טק ואני מרגיש שיש לי הרבה לתרום בהפיכה של הענף ליותר טכנולוגי ומאופטם. בחיים הפרטיים שלי אני מתמחה בספורט אקסטרים (צניחה חופשית,צלילה, סנובורד וכו'). בנוסף אוהב מאוד את עולם המוזיקה ואת ההשפעה שלו על אנשים. הצוות איתו אני עובד מקצועי, מאיר פנים ועוזר. בנוסף, אין כמו לדבר עם לקוח, להבין את הכאב שלו ולסייע לפתרון.

אנשים במשרד - שפה אתוסית