כפתור סגירה

הנהלת אתוסיה

יחידת המחקר של אתוסיה עוסקת באיסוף ובניתוח מידע עדכני, המאפשר לנו לספק ללקוחותינו פתרונות מקיפים יותר
ומדויקים יותר ולהציג בפניהם סקר שכר למשרות הייטק, ביוטק ומשרות בכירים. היחידה עורכת באופן קבוע טבלאות שכר
לשוק ההייטק והביוטק, וכן מחקרים נוספים הבוחנים את ציפיות השוק, מניעי העובדים ותחזיות לעתיד. הנתונים נבחנים
ומבוקרים באופן שיטתי וסטטיסטי, על מנת לספק לשוק מידע מהימן, עליו ניתן לבסס ציפיות שכר וכן הצעות שכר לבכירים
ולעובדי הייטק, ביוטק ושוק ההון.

טל טרוסמן

טל טרוסמן

סמנכ״לית שירותי גיוס

טל טרוסמן

טל טרוסמן

סמנכ״לית שירותי גיוס

טל בעלת ניסיון של עשור בגיוס טכנולוגי, יצירת שיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות עם חברות מובילות בהייטק. עובדת באתוסיה כחמש שנים, ומנהלת את פעילות הגיוס בחטיבות השונות בחברה. קודם לכן צברה ניסיון רב בניהול גיוס מחברות שירותים וחברות הייטק, וכן עסקה בגיוס טכנולוגי ליחידות מובחרות בצבא. מאמינה בלקדם ולהעשיר עובדים כך שיהפכו למומחי גיוס בתחומם. לטל תואר ראשון BA במדעי החברה עם התמחות במשאבי אנוש, ותואר שני MA בניהול ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת בר אילן.

מיכל דימנט סולומון

מיכל דימנט סולומון

סמנכ"לית, מנהלת סניף מת"ם חיפה

מיכל דימנט סולומון

מיכל דימנט סולומון

סמנכ"לית, מנהלת סניף מת"ם חיפה

מיכל בעלת ניסיון תעסוקתי של מעל 15 שנה באבחון, מיון, ניהול תהליכי גיוס גלובליים וניהול משאבי אנוש בחברות גלובליות. מיכל החלה את דרכה בעולם האבחון במכון אדם ולאחר מכן עבדה למעלה מעשור בחברת Applied Materials  כמנהלת גיוס ולאחר מכן כמנהלת משאבי אנוש חטיבתית.

למיכל תואר BA במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון ותואר MBA עם התמחות בהתנהגות ארגונית מבית הספר למנהל עסקים רקאנטי באוניברסיטת תל אביב.

מיכל מימון

מיכל מימון

מנהלת כספים וחשבת שכר

מיכל מימון

מיכל מימון

מנהלת כספים וחשבת שכר

מיכל הצטרפה לאתוסיה בשנת 2012 ובעלת וותק של 25 שנה בניהול כספים וחשבות. מיכל הובילה תהליך רה-ארגוני אשר הוביל את אתוסיה להיותו ארגון יעיל ורווחי במגמת עלייה מתמדת.

מיכל בעלת תואר BA במדעי החברה מטעם האוניברסיטה הפתוחה ודיפלומת חשבת שכר מטעם לשכת רואי חשבון.

ענבר הסטן-פרדו

ענבר הסטן-פרדו

מנכ"לית יחידת השירותים המנוהלים

ענבר הסטן-פרדו

ענבר הסטן-פרדו

מנכ"לית יחידת השירותים המנוהלים

ענבר הסטן פרדו היא מנהלת משאבי האנוש באתוסיה, מתוקף תפקידה ענבר אחראית על הפיתוח הארגוני, מבנה החברה וחלוקת התפקידים, בניית תהליכי עבודה וליווי מנהלים. בנוסף, אחראית ענבר על חטיבת ה-Privat HR המספקת שירותים מנוהלים לחברות הייטק וסטרטאפים.

ענבר הצטרפה לאתוסיה בשנת 2013, סמנכ”לית משאבי אנוש. היא מביאה איתה ניסיון רב בניהול משאבי אנוש וניהול גיוס בחב’ הייטק ובסטרטאפים.

החל משנת 2017 ענבר ממנכ”לת את יחידת השירותים המנוהלים של אתוסיה, המטפלת בהעסקת עובדים בעולומות טכנולוגיים ובעולמות HR. בנוסף, היא אחראית על הפיתוח הארגוני, מבנה החברה וחלוקת התפקידים, בניית תהליכי עבודה וליווי מנהלים.

לענבר תואר BA  במדעי ההתנהגות ותואר MA בייעוץ ופיתוח ארגוני שניהם מהמכללה למנהל.

אייל סולומון

אייל סולומון

מנכ"ל

אייל סולומון מנכ”ל אתוסיה, עומד בראש החברה מאז הקמתה בשנת 2001. מזה עשר שנים, אתוסיה מתמחה באיתור וגיוס מנהלים בכירים לחברות טכנולוגיות וביוטכנולוגיות.

אייל סולומון עומד בראש חברת אתוסיה מאז הקמתה בשנת 2001. כבר קרוב לשני עשורים, מתמחה באיתור וגיוס מנהלים בכירים לחברות טכנולוגיות וביוטכנולוגיות. מחובר היטב לשחקנים המרכזיים בתעשיית הייטק הישראלית; לאנשי המפתח בקרנות ההון, כמו גם למנהלים הבכירים בתעשייה. כיום עוסק בייעוץ לתחום של ניהול ותכנון קריירה.

לפני שיזם את אתוסיה ניהל את תחום ה-storage בחברת HP, כשבאחריותו ישראל, יוון וטורקיה. לאייל למעלה מעשור של ניסיון בשיווק ומכירות, בפיתוח עסקים בינלאומיים, ביצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים ובהקמת ערוצי הפצה. לאייל תואר ראשון בניהול וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה.

אנשים במשרד - שפה אתוסית