כפתור סגירה

כתבה בנושא ClickTale מגייסת

חברת קליקטייל (Clicktale) מצטרפת לגל הגיוסים הגדול של חודש ינואר. src=

החברה הודיעה על השלמת סבב גיוס הון בהיקף של 35 מיליון דולר מקרן השקעות האמריקאית. סבב ההשקעות החדש מביא את סך ההשקעות בחברה לכ-53 מיליון דולר מאז הוקמה ב-2006.

קליקטייל תשתמש בהון שגויס כדי להרחיב את פעילותה בצפון אמריקה, לגייס עובדים נוספים, ולהשקיע בפיתוח המוצר.

קליקטייל דורגה כאחת מ-20 החברות הצומחות ב- EMEA ומאז 2009 קליקטייל מדווחת על רווחיות והכנסותיה אז עברו את רף 10 מיליון דולר בשנה. שיעור הצמיחה השנתי בהכנסות של קליקטייל הוא מעל ל־50%, כך שהכנסותיה המוערכות כיום עומדות על כ-25 מיליון דולר.

קליקטייל הוקמה ב-2006 על ידיטל שוורץ (מנכ”ל החברה) ואריק יבילביץ’. החברה מעסיקה 180 עובדים והיא מתכוונת לגייס בשנה הקרובה 50 עובדים נוספים בישראל.

קליקטייל פיתחה טכנולוגיה לניתוח התנהגות גולשים, שמסייעת לבעלי אתרים לשפר את יחס ההמרה (conversion rate). האתגר משמעותי במיוחד לאתרי מסחר מקוון בהם שיפור היחס קשור להגדלת ההכנסות.

קליקטייל מציעה ללקוחותיה טכנולוגיה לניתוח התנהגות גולשים באתר שלהם. כולל מעקב אחר תנועות עכבר, קליקים וגלילת עמודי אינטרנט מספקים בקליקטייל לבעלי האתר ניתוח מדויק של האופן בו הגולשים משתמשים באתר שמסייע להגדיל את יחס ההמרה.

המעקב יכול להיות באמצעות הקלטה פרטנית של ההתנהגות של כל גולש ובעזרת יצירת היטמאפ – מפה בה מסומנים האיזורים באתר שמושכים את תשומת הלב של הגולשים.

למאמרים נוספים בנושא הייטק – לחצו כאן

הרשמה למגזין

להישאר מעודכנים תמיד בכל החדשות והטיפים הכי חשובים בעולם התעסוקה

שדה חובה*

אולי יעניין אותך גם...

העולים החדשים שנמלטו מאוקראינה יכולים להשתלב במגוון תפקידים בתעשייה

הפתרון למחסור בעובדי הייטק יכול להגיע ממקום לא צפוי

רבים מהעולים החדשים שנמלטו מאוקראינה משכילים ומיומנים. הם יכולים להשתלב במגוון תפקידים בתעשייה, שמשוועת לכוח אדם איכותי

תעשיית הגיימינג בישראל 2022

שרדה את הקורונה ומשגשגת: תעשיית הגיימינג בישראל 2022

למי שרוצה להפוך את התחביב של שעות הפנאי לעבודה מכניסה, מציעה תעשיית ההייטק הישראלי את תחום הגיימינג. הנה כל מה שתצטרכו לדעת אם החלטתם לחפש עבודה בתחום.

בוגרי היחידות הטכנולוגיות שומרים על יתרון וממשיכים להוביל את רמות השכר בהייטק הישראלי

בוגרי היחידות הטכנולוגיות שומרים על יתרון וממשיכים להוביל את רמות השכר בהייטק הישראלי

בהמשך לגדילה האדירה בהיקף ההייטק הישראלי, יוצאי 8200 ודומותיה ממשיכים לבלוט כמועמדים מועדפים וכשחקני מפתח . נתונים חדשים מראים כי ביותר ממחצית מהיוניקורנים הישראליים , המייסדים יוצאי יחידות טכנולוגיות ופערי השכר ההתחלתי הינם לטובת בוגרי יחידות אלה ( פערים המגיעים עד ל-45% בחלק מהתפקידים ).

תעשיית הסמיקונדוקטור 2021

תעשיית הסמיקונדוקטור 2021

בישראל מועסקים כיום 38,000 עובדים בתעשיית הסמיקונדוקטור.
רוב העובדים בתעשייה הינם מתחום הפיתוח וההנדסה מארגונים וסטרטאפים המפתחים שבבים לתעשיות הרכב, תקשורת דור חמישי (5G), הרובוטיקה, אחסון ולכל מוצרים ויישומים הדורשים כיום טכנולוגיות מתקדמות בתחום מציאות מדומה, ראייה ממוחשבת, IOT ובינה מלאכותית.

כיצד מיזוגי ה-SPAC משפיעים על יתר החברות בתעשיית ההייטק

צל כבד: כיצד מיזוגי ה-SPAC משפיעים על יתר החברות בתעשיית ההייטק?

לאחר סיום הרבעון הראשון של 2021, כבר ברור שגל הנפקות ה-SPAC ממשיך לשטוף את וול-סטריט ושסטארטאפים רבים מישראל מתכוונים להצטרף לחגיגה. איזו השפעה יש לכך על הארגונים שאינם מתכננים הנפקה בקרוב, האם הם נשארים מאחור או שמדובר בכלל בבועה שתתפוצץ? נירה קירקיריוס בטור אישי

כיצד השפיעה הקורונה על הנשים בתעשיית ההייטק?

כיצד השפיעה הקורונה על הנשים בתעשיית ההייטק?

In which fields was there an increase in the percentage of women compared to men, how many women joined the circle of job seekers in the last year and what is the field that creates new opportunities for professional women? Recent data on the Israeli high-tech market reveal a surprising picture